top of page

Hedefler

HEDEFLER

Uluslararası düzeyde diş sağlığı konusunda hizmetler sunmak ve başarısını tüm dünyaya yaymak isteyen bir kuruluş olma yolunda ilerlemek istiyoruz.

Markalaşma konusunda attığımız sağlam adımlar ve teknolojiyi mümkün olan en yüksek seviyede kullanma konusundaki azmimizle hastalarımıza en iyi hizmetleri ulaştırmayı temel amaç kabul ediyoruz.

 

DişAdresim Farkı

DişAdresim ailesi olarak, verdiğimiz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, doktor, sağlık personeli ve altyapımızla, dünyada model oluşturmayı, “Aile Diş Hekimliği” konusunda referans olmayı amaçlayan sağlık kurumlarının arasına girmeyi hedeflemekteyiz.

  • Ağız ve diş sağlığı alanında bütün sağlık hizmetlerini doğru güvenilir biçimde ve uygun maliyetlerle halka sunabilmek.

  • Ağız ve diş sağlığı alanında teknolojinin bizlere sağladığı faydaları kullanarak en yeni tedavi yöntemleri ile hastalarımızın kısa sürede iyileşmesini sağlamak.

  • Mesleğini seven insana değer veren doktor ve sağlık personeli yetiştirebilmek ayrıca diş hekimi korkusunu yok edip daha güçlü hasta hekim ilişkisini hakim kılmaktır.

bottom of page