top of page

Laminate Veneer

laminate-veneer-banner-min.webp

Laminate Veneer ile Estetik Dişler!

Dişlerinizin kötü görüntüsünü ortadan kaldırarak estetik dişlere sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evetse Laminate Veneer tedavisi tam size göre!

Diş ve diş tedavileri konusunda uzmanlaşmış ekibimiz bütün taleplerinizi karşılamak ve en doğru yöntemlerle sizlerin sorunlarını çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Laminate Veneer; dişlerinizin ön bölgesindeki kötü görüntüyü ortadan kaldırmak ve daha güzel bir görüntü oluşturmak için başvurulabilecek bir uygulamadır. Bunun yanı sıra Laminate Veneer ile lekeleri, çarpıklıkları ve dişlerinizdeki orantısızlıkları da ortadan kaldırabilirsiniz. Porselen malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen bu uygulamalar estetik görüntünün kazanılmasına yardımcı olur.

Laminate Veneer neden tercih edilir?

Diş sağlığı ve dişlerin güzel bir görüntüye sahip olması bireylerin yaşantılarında en çok önem verdiği konulardandır. Siz de dişlerinizdeki problemleri ortadan kaldırmak ve bembeyaz dişlerle sağlıklı gülüşlere sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmamalısınız. 7 ila 8 günlük bir sürede dişlerinizdeki bütün hasar ve bozuklukları gidermek için başvurabileceğiniz bu yöntemle gülüşleriniz hiç olmadığı kadar parlak olacak!

 

Laminate Veneer uygulaması nasıl yapılır?

Uygulamayı yaptırabilmek adına öncelikle yapmanız gereken uzman diş hekimi ekibimize başvurmak ve taleplerinizi iletmek olacaktır. Deneyimli ekibimiz sizi muayene ederek gerekli uygulamalar konusunda ön hazırlık yapar.  Sonrasında dişlerinizin ön tarafında şekillendirme işlemleri gerçekleştirilir. Şekillendirme işlemi tamamlandıktan sonra porselenler yerleştirilir. Yerleştirme işlemi diş ölçünüz alınarak gerçekleştirildiğinden porselenlerin dişlerinize uymaması gibi bir durumla karşılaşılmaz. Lamineler diş ölçülerinize göre hazırlanırken dişlerinizin güzel bir görüntüye kavuşması için geçici lamineler kullanılabilir.

 

Lamine Veneer uygulaması sırasında acı hisseder miyim?

Uygulama sırasında lokal anestezi uygulaması gerçekleştirildiğinden herhangi bir ağrı hissetmeniz söz konusu değildir. Bu nedenle uygulama ile ilgili tereddütlerde bulunmanıza gerek yoktur.

 

Lamine Veneer’de kullanılan porselenler dişime uygun olmazsa ne olur?

Bu uygulamada dişlerinize uyumsuz porselen takılması söz konusu değildir. Çünkü ölçü ve prova gibi aşamalarla gerçekleştirilen süreç porselenler dişinize uyana kadar sona ermez.

 

Laminate Veneer ile dişlerim kesin beyazlar mı?

Kesinlikle evet. Dişleriniz yaprak şeklinde kesilmiş porselenler sayesinde beyazlayacak!

bottom of page