top of page

DişAdresim International

disadresim-international-min.webp

Uluslararası Sağlık Hizmetleri ile Sınırları Kaldırıyoruz!

Uluslararası sağlık hizmetleri ile son yıllarda ciddi anlamda sağlık turizminin merkezi olmaya başlayan Türkiye’nin adını duyurma konusunda aktif rol oynuyoruz.

Özellikle diş gibi insanların yaşamlarını ve sağlığını doğrudan etkileyen bir konuda ciddi görevler üstlenerek hem ülkemizi başarı ile temsil etmeyi hedefliyor hem de yurtdışından ülkemize diş tedavisi olmak için gelen turistlerin en büyük yardımcısı oluyoruz.

Uluslararası Sağlık Hizmetleri Kapsamı

Sağlık turizminin geliştiği ülkemizde yurtdışından gelen hastaların havalimanından alınıp otele yerleştirilmesi ile başlayan serüven diş tedavisinin başlaması ile devam eder. Süreç boyunca yabancı hastaların rahat hareket edebilmelerine imkân tanımak adına tercüman tahsis ederek hastalarımızın iletişim konusundaki problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Tedavi tamamlandıktan sonra kontrol amaçlı geçen sürede hastaların ülkemizi gezip keşfetmesine de imkân sağlıyoruz.

Uzman ekibimizle yabancı hastalara gereken hassasiyeti gösteriyor ve uluslararası anlamda markalaşmak için emin adımlar atıyoruz. Siz de uluslararası sağlık hizmetleri kapsamından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Diş Adresim; Türkiye çapında elde ettiği başarıyı uluslararası düzeye taşıyarak diş konusunda markalaşmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor!

Türkiye’de güvenilir bir diş kliniği olması ile bilinen ve hem yetişkin hem de çocuk diş sağlığında fark yaratan Diş Adresim bu başarısını uluslararası düzeye taşıyarak ülkemizin sağlık turizminde gelişmesine katkı sağlıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen hastalara daha sağlıklı dişler ve daha mutlu gülüşler sunan Diş Adresim International sadece diş tedavisinde değil tedavi öncesi ve sonrası hizmetleri ile de fark yaratıyor.

 

Yabancıların ülkemize tedavi olmak için geldiklerinde diş tedavileri dışında Diş Adresim International’dan aldıkları hizmetler şu şekildedir;

  • Ülkemize geliş süresinde talep eden hastaların geliş – gidiş prosedürlerinde organizasyon yapılması,

  • Tedavi süresince ülkemizde kalacak yabancıların konaklayacakları otelin rezerve edilmesi,

  • Türkçe konuşamayan yabancı hastaların zorluk yaşamaması adına süreç boyunca bir tercüman desteği sunulması,

  • Talebe göre gezinmek isteyen hastalara rehber desteği sağlanması.

Diş Adresim International; sunduğu hizmetlerle sadece diş sağlığınızı değil sizi de önemsediğini hissettirir!

bottom of page