top of page

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yüksek yenilikçi teknoloji, profesyonel diş hekimliği ve 12 yıllık tecrübemizle İstanbul’da Maltepe ve Kartal kliniklerimizle hizmetindeyiz.

DişAdresim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde sterilizasyon kurallarına büyük önem verilmekle birlikte gelişen teknolojilerde sürekli takip edilmekte olup hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir, dünya standartlarında koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği hizmetleri sunulmaktadır.

DişAdresim Ağız ve Diş Sağlığı Maltepe ve Kartal Poliklinikleri; konusunda uzmanlık gerektiren tüm sağlık hizmetlerini son teknoloji ürünü cihazlar ve tecrübeli hekim kadrosu ile vermektedir. Kaliteli ve sağlıklı bir hayat için olmazsa olmaz öneme sahip olan diş ve ağız sağlığınız için sizi de kliniklerimize bekleriz.

 

Misyon

Hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak hizmetler sunmaktır.

 

Vizyon

Sağlık hizmetleri ile ilgili yüksek hedefler belirlenerek rakiplerden daha üstün hizmetler sunarak büyümektir.   Çalışanların aynı erek uğrunda çalışmasını sağlamak ve güvenilir bir iş ortamında hastaların konforlu bir şekilde hizmet almasını sağlamak vizyonumuzun temelini oluşturur.

bottom of page